Logo

FIAT PUNTO 1,1 I 1,2 VO DELOVI

Број на оглас: 3276488 | Објавен на: 21.11.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач