1 / 3
Se Prodava Trofazen Saat "Ganz" !
По Договор
26.05.2019 18:52

Куманово / Куманово

Se Prodava Trofazen Saat "Ganz" so uklopnik i osigurac
380V - 3 komada
220V - 18 komada
Cena po Dogovor

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078844735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам