Logo

Fiat punto 1.2

Број на оглас: 3276756 | Објавен на: 24.08.2019, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registrirano cela godina novi amortizeri nov akumulator klima ladi perfektno kolata e top.

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Daniel