Logo

Volkswagen Golf IV Cabrio 1.9 TDI 110 KS

Број на оглас: 3276860 | Објавен на: 17.07.2019, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.100 €
2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Golf IV Cabrio, 1.9 TDI, 110 konja, 1999 godina, registracija do Juli 2020 godina, od oprema ima ABS, servo volan, dve vozdusni pernicinja, klima, elektrika na stakla i retrovizori, centralno zaklucuvanje, aluminiumski bandazi 15ka itn. Povekje informacii na 077 752 714.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Djole

Потврден огласувач