Logo

Овоштарник во с. Ореовец - центар

Број на оглас: 3277320 | Објавен на: 02.08.2020, 08:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 550 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава овоштарник во центарот на с. Ореовец, Прилеп, со приклучен водовод, веднаш до главниот пат, со помошни простории.. Целиот простор е 550 м2.. За повеќе информации само на
075 659 010
075 659 010
075 659 010

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Бале

Потврден огласувач