Logo

VW PASSAT 2.0TDI 8 VENTILSKI MOTOR COMFORTLINE

Број на оглас: 3277480 | Објавен на: 01.04.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €

6.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e so full oprema,redovno servisirana vo ovlasten serviser so servisna kniska reg. do 04.2020 so dva para gumi so dva para bandasi.
Mozi zamena za pomala kola(do 100 ks,za pocetnik sofer) so vasa doplata

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач