Logo

piaggio x9 delovi cela masina bendeks alamser kais

Број на оглас: 3277763 | Објавен на: 19.07.2019, 02:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Мотори

Вид на оглас: Се продава


200 evra komlet piaggio x9 delovi cela masina akcija 200 evra bendeks alamser kais i drugi raboti sediste moze zamena za vespa samo ne kina

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 gorjan

Потврден огласувач