Logo

Шпорет на дрва за парно АЛФА 70

Број на оглас: 3277976 | Објавен на: 27.05.2019, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 350 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продава Шпорет на дрва за парно АЛФА 70 користен 3 сезони,во одлична состојба.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Goran