Logo

Toyota rav 4x4

Број на оглас: 3278660 | Објавен на: 16.02.2020, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba,moze da se vidi vo sekoe vreme

lice za kontakt
Riste 075 491 179

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач