Logo

Mercedes E 270 CDI 177ks 2003god

Број на оглас: 3278829 | Објавен на: 07.01.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot ee vo odlicna sostojba 4 novi gumi servisiran registriran do 8 mesec

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 vasil

Потврден огласувач