Logo

OPEL VECTRA 2,0 DTI (DELOVI)

Број на оглас: 3278970 | Објавен на: 21.11.2020, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vo treba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач