Logo

FIAT PUNTO 1,2 2001 GOD NA DELOVI

Број на оглас: 3278973 | Објавен на: 21.11.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 12 kw / 16 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1,2 8 v
1,2 16 v
1,9 jtd
se sto vi treba
dizna plin za punto 2 komplet

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач