Logo

OTKUPUVAM AVTOMOBILI HAVARISANI I BEZ DOKUMENTI

Број на оглас: 3278985 | Објавен на: 21.11.2020, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 1999

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 21 kw / 29 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


HAVARISANI I BEZ DOKUMENTI

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач