Logo

Mikrobranova

Број на оглас: 3279027 | Објавен на: 28.05.2019, 22:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mikrobranova Samsung mnogu malku koristena

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Jovan

Потврден огласувач