Logo

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW NAJNOV UVOZ CH

Број на оглас: 3279592 | Објавен на: 15.07.2019, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GODINA 2006-TA
KILOMETRAZA 168 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MOZE I PROVERKA...

-KLIMATRONIC
-BORDCOMPJUTER
-TEMPOMAT
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
-AIRBAG 8
-CENTRALNA SO DALECINSKO
-ALU FELNI

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

CENA PO DOGOVOR

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач