Logo

7incni Pleeri so garancija

Број на оглас: 3279787 | Објавен на: 29.05.2019, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


⭐⭐7inci 2DIN MP5 PLEERI so GPS 6.990 Den⭐⭐

⭐⭐7inci 1DIN MP5 PLEERI so GPS 7.990 Den⭐⭐

⭐⭐MONITORI ZA SEDISTA 7inci 10.490 Den⭐⭐

⭐⭐MONITORI ZA SEDISTA 9inci 11.499 Den⭐⭐

⭐⭐9INCEN ANDROID RADIO ZA VW GOLF 5.6 ,PASSAT B6 14.990 Den.⭐⭐

⭐⭐7INCEN MP5 PLEER ANDROID 8.1 9.990 Den⭐⭐

AKO KUPITE KOMPLET SLEDUVA DOPOLNITELEN POPUST

MODEL 2019 God.
4 x 60 Watts
FULL HD EKRAN
MIRROR LINK

(GRATIS SDCARD so site mapi na Evropa)
(Komplet so Kablovi,Dzekovi i Dalinsko)

🏁 Car radio, mp3.m4 player.со 7 инчен ЛЦД екран на допир, Bluetooth, Handsfree-поврзување со телефон и камера за рикверц.
➡Подржува Видео фајлови
➡Камера за рикверц
➡IGO Навигација со мапи на Европа
➡WINDOW CE 6.0 оперативен софтвер
➡Јачина 4 x 60 watts
➡ Sd card, usb, Aux-in.
➡ Може да поврзете уште два екрана
кои се монтираат на предните наслонувачи за да можат патниците кои седат далински управувач.
➡Димензи: ширина 180мм и
Висина 100 мм.
➡ испорака по карго низ цела Македонија.
Одговара за
GOLF 4.5

  Валандово

Прати Е-Маил

  Radio