Logo

MELODIJA JULIANA

Број на оглас: 3279803 | Објавен на: 30.06.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

4.000 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


DETSKA HARMONIKA 3 REGISTRI 48 BASA ZA UCENICI POCETNICI

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ордан

Потврден огласувач