Logo

Prodavam slusni aparat "BERNAFON"

Број на оглас: 3279816 | Објавен на: 18.08.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
7.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam slusni aparat "BERNAFON" , koristen samo dva dena. Potpolno funkcionalen,so kutijicka i baterii. Kontakt na tel: 077-935-301 Ivica.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач