Logo

BMW E90 . 320 dizel

Број на оглас: 3279835 | Објавен на: 25.08.2019, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 5.390 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 E 90 2005 godina ,173.000 km. atestirani folii na stakla, odlicno socuvano, kompletno servisirano , plocki, diskovi, zamaec, lamela set, kais, se bukvalno nema nikakvo vlozuvanje nitu eden denar, grjaci na sedista , halogenki, m+ s .povolna run flat continetal gumi skoro novi, cenata e mnogu povolna
tel 077.636.636

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Oglas

Потврден огласувач