Logo

Izrabotka na masi istolovi

Број на оглас: 3279868 | Објавен на: 05.07.2020, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na stolovi i masi po poracka
Od metal i drvo buka
Kanti za gubre od drvo za dvorovi

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач