Logo

Samar

Број на оглас: 3280054 | Објавен на: 15.10.2019, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam samar od mercedes aktros so centralno podmackuvanje pogoden za kiper ili cisterna.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  GLIGOR

Потврден огласувач