Logo

MAZDA 323F 1.6 BENZIN 2,0 DITD NA DELOVI

Број на оглас: 3280082 | Објавен на: 21.11.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 323

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba
1.4
1.5
1.6
2.0 DITD

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач