Logo

FIAT BRAVO 1.4/1.6/1.9 JTD 2.0 HGT NA DELOVI

Број на оглас: 3280090 | Објавен на: 26.09.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA
1.4
1.6
1.9 JTD
2.0 HGT

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач