Logo

Se Prodava Mercedes E 320 CDI

Број на оглас: 3280332 | Објавен на: 16.06.2019, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E 320 CDI ful oprema

Tel za kontakt 071-395-410 Toni

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Stole

Потврден огласувач