Logo

FORD Aluminiumski bandazi 4x108 so zimski gumi continental

Број на оглас: 3280728 | Објавен на: 28.05.2020, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 161 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


NOVOGODISEN POPUST

SAMO 9999 denari

do 10jan

Aluminiumski bandazi 4x108 so zimski gumi continental vo odlicna sostojbaa, pravi se bandazite a gumite se kako novi
165/70 R14
Conti Winter Contact TS800
samo gumite se plateni 5000 denari komad pred nekoja godina...

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 R.

Потврден огласувач