Logo

MLIN,melnica za KAFE,кафе,, zitarki I dr.seminnja

Број на оглас: 3280983 | Објавен на: 15.02.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Melnica, mlin za kafe ili razni drugi seminja za zdrava hrana,I nutricionisti.
Raboti na monofazna I trofazna struja.

JAVUVAJTE se Samo na ovoj br.

076 355 024
076 355 024


 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 T.P.

Потврден огласувач