Logo

Masina za mienje sadovi BEKO

Број на оглас: 3281045 | Објавен на: 16.06.2019, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Вид на оглас: Се продава


Masina za mienje sadovi BEKO vo ispravna i upotrebliva sostojba. Za cenata mozen e mal popust na lice mesto. Poveke informacii na telefon/viber
077 645 349

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач