Logo

HYUNDAI PONI NA DELOVI

Број на оглас: 3281111 | Објавен на: 21.11.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Pony

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA POVOLNO

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач