Logo

Ливада

Број на оглас: 3281121 | Објавен на: 24.11.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 11484 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1.000.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско ливаге со површина од 11484м2 цена по договор информаци на 077754688 070243524 вибер

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Martin