Logo

Vw Golf 6 1.6 Tdi, DSG, Highline

Број на оглас: 3281338 | Објавен на: 19.08.2019, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 8.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Shitet golf ne gjendje perfekte me gjith serviset e bera! Per me shum info 070-450-348

Se prodava golf so full oprema kako i se gleda vo slikive so full servisna kniska! Za poveke info 070-450-348

Огласи од: Auto-Wheels - Tetovo

Auto-Wheels - Tetovo

Tetovo
Тетово

Станете Премиум член

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  Auto-Wheels - Tetovo (претпријатие)

Потврден огласувач