Logo

BMW 530 XD

Број на оглас: 3281621 | Објавен на: 21.06.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530 XD kolata e vo odlicna sostojba uvezena e od CH so full oprema za poveke informacii 075 678 286

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Bmw

Потврден огласувач