Logo

Kompresor dvoklipen kako na slikite

Број на оглас: 3281762 | Објавен на: 13.06.2019, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kompresor , povolno

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sashka Borizovska

Потврден огласувач