Logo

IMT FERGUSON 40ka

Број на оглас: 3281981 | Објавен на: 10.07.2019, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


IMT FERGUSON 40ka vo ispravna sostojba 2650 baraj me na 079248948 mozno e i zamena so vozila so vasa doplata

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel