Logo

skuter ispraven

Број на оглас: 3281986 | Објавен на: 05.06.2019, 05:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2005

Модел: motor skuter 150cc

Километри: 60000

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


skuter vo ispavna sostojba 079248948
150cc

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel