Logo

GRANDE PUNTO 1.9JTD 131KS

Број на оглас: 3282370 | Објавен на: 03.10.2019, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOP SOSTOJBA, FULL OPREMA:
-6 BRZINSKI MENUVAC
-CITY SERVO SO KOMANDI
-KOZNI SEDISTA
-PANORAMSKI KROV
VREDI DA SE VIDI, ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA TELEFON:
070 516 709
070 516 709
070 516 709

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Branko

Потврден огласувач