Logo

Aprilia Scarabeo 250

Број на оглас: 3282979 | Објавен на: 12.08.2019, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: Scarabeo 250

Километри: 20000

Цена: 1.850 €
1.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Aprilia Scarabeo 250 cc injection.
2008 godina, 25000 km
Ima kufer, vetrobran i alarm, 2 kluca.
Mn. solidno zacuvana i funkcionalna.
Redoven servis napraven (rolni i ulje). Registrirana do 19.06.2020
Pali vozi. Ne e od uvoz !!!

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  milan

Потврден огласувач