Logo

Тањирача, 24 диска

Број на оглас: 3283074 | Објавен на: 11.09.2019, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Тањирача 2009 год. Солидна состојба, тел. 078499390

  Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

  Goranco

Потврден огласувач