Logo

Renault modus 1.5 dci super kolice

Број на оглас: 3283292 | Објавен на: 12.07.2019, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Modus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam reno modus vo super sostojba so klima mn zacuvan avtomobil napraven servis,kais zategaci vodna pumpa, novi gumi registriran cela godina, dva kluca

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач