Logo

E220cdi

Број на оглас: 3283353 | Објавен на: 12.07.2019, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 94 kw / 128 ks

Цена: 2.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze i zamena
Registrirana so zelen karton do septemvri 2019god..4 glananc novi gumi staveni pred 3 meseci.. Ima zabeleski okolu karoserija(mali ostetuvanja na farbata) zamena isklucivo so Mercedes E270 ili 320 cdi 2001 god.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Drama Kamp Prikolki

Потврден огласувач