Logo

Italijanska masina

Број на оглас: 3283470 | Објавен на: 13.06.2019, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Masinata e so ispraven motor samo i tece voda na crevo ima uste edna za Delovi 070/639/649

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач