Logo

Mini telefon Bm10

Број на оглас: 3283501 | Објавен на: 14.06.2019, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Mini bm10

Боја: Останато

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.850 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


🔥🔥АКЦИЈА.......АКЦИЈА🔥🔥
⚡⚡BM10 Мини-мобилен телефон

🔥САМО за: 1850 ДЕН

⚡⚡Димензии: 6.80 x 2.80 x 1.30 cm
⚠️⚡Работи на сите мрежи, 0.66'' Oled екран, MTK6261D процесор, Dual-SIM: поддржува две SIM картички, Капацитет на батерија: 350mAh, трае долго и има долг век; 3.0 Bluetooth синхронизација

Pracame po kargo

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 online shop

Потврден огласувач