Logo

Audi a6 1.9 TDI 2000 godina

Број на оглас: 3283774 | Објавен на: 05.06.2020, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so full oprema registrirana

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач