Logo

Prodavam teleskop Polaris

Број на оглас: 3283938 | Објавен на: 19.07.2019, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Voopshto ne e koristen

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач