Logo

MASINA ZA MIENJE SADOVI ZA 12 LICA

Број на оглас: 3284024 | Објавен на: 16.06.2019, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Вид на оглас: Се продава


Masina za mienje sadovi za 12 lica socuvana

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач