Logo

Се продава Плац на Моински пат

Број на оглас: 3284072 | Објавен на: 26.03.2020, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2700 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба.


Контакт:
Митко 075 543 942

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 redSTORM

Потврден огласувач