Logo

Vodna pumpa / Vodni pumpi

Број на оглас: 3284120 | Објавен на: 04.04.2020, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na site vidovi vodni pumpi za motorni i tovarni vozila, traktori, bageri. Kvalitet zagarantiran
Repariranje na site vidovi vodni pumpi ,
070/61 22 55

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач