Logo

Mitsubishi Colt 1.5 D

Број на оглас: 3284209 | Објавен на: 21.02.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Colt

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mitsubishi Colt. Diesel. Klima. 2006. Mundet Ndrim (moze zamena) Golf

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач