Logo

Sanduk 7.90 i rampa

Број на оглас: 3284282 | Објавен на: 17.07.2019, 01:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Sanduk sandukot se otvara od site strani dobar patos dolzina 7.90 visina 2.40 sirina 2.50. Rampata e prodadena

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач