Logo

MASINA ZA NIZENJE TUTUN

Број на оглас: 3284333 | Објавен на: 05.06.2020, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

11.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masinata e nova 2-3 pati koristena so 6 igli po 3 od strana ekstra cena za kes

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач