Logo

Samsung MAX-L45

Број на оглас: 3284397 | Објавен на: 23.05.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Се продава музикчки систем Samsung MAX-L45. Одлично сочуван, комплетно исправен и функционален.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ziko